0 items
Bluswateropvang en VLAREM IIBluswateropvang is zoals de naam doet vermoeden de opvang van bluswater dat met gevaarlijke stoffen werd verontreinigd.In VLAREM II wordt dit als volgt omschreven: Deze is van toepassing bij opslag van:
Meer informatie vindt u terug in afdeling 4.1.12. van Titel II van het Vlarem (Risicobeheersing)
|
Bekijk onze catalogus online |
Hoe bluswater opvangen?Bij industriële gebouwen kunnen volgende vormen van bluswateropvang aanwezig zijn:
Al deze opvanginrichtingen moeten een vloeistofdichte vloer* hebben. *Wist u dat wij ook vloeistofdichte vloeren aanbieden? |
Wat zijn vloeistofbarrièresVloeistofbarrières creëren een vloeistofdichte 'kuip'. De bodem en zijwanden van een lokaal of magazijn worden voor het overgrote deel bouwkundig vloeistofdicht gemaakt. Uiteraard laat dit systeem poorten en inritten toegankelijk voor levering en transport.
Bij bluswerken verhinderen deze barrières dat verontreinigd bluswater in de rioleringen of in de onverharde bodem terechtkomt.
|