Wie is CGK Group nu precies?

Er is chemie tussen ons, de klanten en onze medewerkers, CGK bruist als groep. Vol goesting en met up-to-date kennis brengen we innovatieve en gecertificeerde oplossingen... Voor een duurzame en een veilig wereld.

Groepfoto CGK

Wat doen wij?

Van voeding tot textiel, van KMO tot multinational, van €250 tot €2 500 000: iedereen verdient een veilige en rendabele werkomgeving. Onze 5 services? Engineeren, produceren, installeren, isoleren én onderhouden van installaties en leidingwerk.

Onze 3 vertakkingen

Chemical Process Solutions

Onze Chemical Process Solutions afdeling is de perfecte partner als je op zoek bent naar een totaaloplossing voor veilige opslag, behandeling en gebruik van chemicaliën en andere gevaarlijke vloeistoffen.

Maritime & Infra Constructions

Onze afdeling Maritime & Infra Constructions staat in voor engineering en plaatsing van oplossingen in de waterbouw en infrastructuur, met als specialisatie glasvezelversterkte kunstof (GVK) roosters, structuren en bruggen, Fenders en waterbouwdichtingen.

Industry & Building Components

CGK Industry & Building Components voorziet kunststof halffabricaten en afgewerkte producten voor de industrie en bouwnijverheid. Denk aan platen en staven in allerlei kunststofsoorten, zaag- en freeswerk en kettingprofielen. Ons gespecialiseerd gamma LODAX levert rij- en stempelplaten.

Groeiende historiek

Groeiende historiek

CGK Group is sinds 1996 uitgegroeid tot een zeldzaam veelzijdige speler, dankzij cruciale overnames - Vanthorre in 2010, Isoschol in 2012 - en fusies. Charle Industries, Gedeco en K-Construct versmolten in 2004 tot CGK; CGK, Piping Solutions en Isoschol fuseerden in 2016 tot CGK-Group. Goed voor € 16 000 000 omzet waarvan 25% export. En een jaarlijkse groei van ca. 10%.

Certificaten

  • VCA** certificaat
  • Gecertificeerde lassers
  • VLAREM II
  • CE-markering
  • Benor keurmerk
CGK facts map NL
29
Montagewagens
5000 m²
Werkruimte
84
Werknemers
12
Omzetstijging in 2019
CGK atelier

Interactief meedenken, proactief samenwerken

Geen onderaannemers op hun eilandjes, laat staan gladde verkopers: onze 84 professionals blinken uit in betrokkenheid. Ze denken vooruit, ze zien het grotere plaatje, vanaf de eerste analyse. Omdat parate kennis niet zonder praktijkervaring kan. Resultaat? Een flexibele planning, een hoogstaande uitvoering en een professionele begeleiding. Ook na de installatie.

Losse producten, complexere projecten

CGK Group biedt zowel kwaliteitsproducten als het complexere maatwerk. Dankzij 1 vertrouwd aanspreekpunt ben je vlot mee en blijft het persoonlijk. Klaar voor een vrijblijvende maar verrijkende audit? Of heb je een eenvoudiger, meer productgerichte vraag? Wij engageren ons.

Ons "Chemical Process Solutions" team

Management

Geert Denutte

Geert Denutte2
Sales & Marketing
Geert Denutte
+32 (0)56 43 10 57 geert@cgk-group.com

Nico Leeuwerck

Nico Leeuwerck
HSQE / Infrastructuur
Nico Leeuwerck
+32 (0)56 67 51 52 nico@cgk-group.com

Hein Derieuw

Hein Derieuw

Marie-Jeanne Vromant

Marie Jeanne vromant
Human Resources
Marie-Jeanne Vromant
+32 (0)56 43 10 52 mj@cgk-group.com

Antoine Willems

Antoine Willems
Operationeel manager
Antoine Willems
+32 (0)56 67 51 52 antoine@cgk-group.com

Interne verkoop en orderadministratie

Jessie Devos

Jessie Devos

Wolf Plancke

Wolf Plancke
Orderadministratie
Wolf Plancke
+32 (0)56 67 51 51 wolf@cgk-group.com

Productadviseurs en verkoopingenieurs

Stijn Dely

Stijn dely
Afdelingsverantwoordelijke
Stijn Dely
+32 (0)56 43 10 59 stijn@cgk-group.com

Jo Charle

Jo Charle
Productadviseur Liquid barriers
Jo Charle
+32 (0)56 43 10 51 jo@cgk-group.com

Laurent Lefebvre

Laurent Lefebvre
Productadviseur België + preventieadviseur
Laurent Lefebvre
+ 32 (0)56 28 97 01 laurent@cgk-group.com

Thijs van Rijn

Thijs van Rijn
Productadviseur Nederland
Thijs van Rijn
+ 32 (0)56 28 97 01 thijs@cgk-group.com

Thierry Bourse

Thierry Bourse
Productadviseur Frankrijk
Thierry Bourse
+32 (0)56 43 10 54 thierry@cgk-group.com

Robin Gheysen

Robin Gheysen
Sales ingenieur
Robin Gheysen
+32 (0)56 28 97 09 robin@cgk-group.com

Projectingenieurs

Tim De Buck

Tim 179x179
Projectingenieur
Tim De Buck
+32 (0)56 67 51 58 tim@cgk-group.com

Dave Casier

Dave Casier
Projectingenieur
Dave Casier
+32 (0)56 67 51 57 dave@cgk-group.com

Alex Vlaeminck

Alex Vlaeminck
Projectingenieur
Alex Vlaeminck
+32 (0)56 67 51 54 alex@cgk-group.com

Wim Degryse

Wim Degryse
Projectingenieur
Wim Degryse
+32 (0)56 28 97 03 wim@cgk-group.com

Guy Desmarets

Guy Desmarets
Projectingenieur
Guy Desmarets
+32 (0)56 70 21 77 guy@cgk-group.com

Timothy Heyse

Timothy Heyse
Projectingenieur
Timothy Heyse
+32 (0)56 67 51 55 timothy@cgk-group.com

Jensy Deschuymere

Jensy Deschuymere
Projectingenieur
Jensy Deschuymere
+32 (0)56 28 97 06 jensy@cgk-group.com

Gino Huys

Gino Huys

Technical Designers

Glenn Dumarey

Glenn Dumarey
Technical Designer
Glenn Dumarey
+32 (0)56 28 97 00 glenn@cgk-group.com

Mathieu Demeestere

Mathieu Demeestere
Technical Designer
Mathieu Demeestere
+32 (0)56 28 97 07 mathieu@cgk-group.com

Nick Ongena

Nick Ongena
Technical Designer
Nick Ongena
+32 (0)56 28 23 93 nick@cgk-group.be

Deze website maakt gebruik van cookies

Stel hieronder uw voorkeuren in. Meer info vindt u terug in onze privacy policy.